ONDREJKA Alex, 2011

Kanoe Tatra Klub Liptovsky Mikregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem C1M slalom 24. 11/DM 14.0915,0-
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1M slalom 30. 16/DM 18.6121,5-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1M slalom
_U16
13.   9.9112,1-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1M slalom
_U16
17.   11.9113,7-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1M slalom
-U14
10.   18.6819,7-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 C1M slalom
-U14
13.   113.78113,1-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1M slalom
-U14
7.   11.7911,5-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 C1M slalom
-U14
12.   80.9775,2-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
26.   29.7442,2-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
46. 41/ZS 71.2766,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
16. 16/ZS 27.8824,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104274|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104274|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 3         11
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ONDREJKA Alexsl 132
02.10.26
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
pořadí24.13.12.
odstup %15,0113,175,2
% poražených soupeřů55,8---8,3
pořadí20252026celkem
průměr12.524.016.3
medián122413
modus122412
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %94,215,067,8
průměrné % poražených soupeřů4,255,821,4
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

ONDREJKA Alexsl 132
02.10.26
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí30.13.17.10.7.26.46.16.
odstup %21,512,113,719,711,542,266,924,2
% poražených soupeřů67,073,966,079,587,046,819,674,1
pořadí202420252026celkem
průměr29.38.520.020.6
medián2671716
modus167137
počet závodů3238
průměrný odstup od vítěze %44,415,615,726,5
průměrné % poražených soupeřů46,883,369,064,2
počet jízd64616
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
2
66,7%
4
50,0%
čistých jízd2
33,3%
0
0,0%
2
33,3%
4
25,0%