| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 25. | 1/ZS | 15.03 | 17,3 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
4. | 7.63 | 6,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
30. | 188.87 | 185,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
21. | 29.30 | 26,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
2. | 2.02 | 2,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
8. | 7/ZS | 12.22 | 11,7 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
5. | 9.15 | 9,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
3. | 3.92 | 4,3 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
4. | 5.26 | 6,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
15. | 12.50 | 13,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
7. | 16.66 | 17,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
17. | 48.80 | 47,6 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
24. | 27.69 | 39,2 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
34. | 2/ZM | 36.22 | 34,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
17. | 1/ZM | 28.51 | 24,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 15 |
| HARBACH Adam | sl 132 02.10.26 | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 4. | 30. | 21. | 2. | 8. | 3. | 5. | 4. | 15. | 7. | 17. | 24. | 34. | 17. |
| odstup % | 17,3 | 6,5 | 185,1 | 26,8 | 2,3 | 11,7 | 4,3 | 9,6 | 6,0 | 13,0 | 17,5 | 47,6 | 39,2 | 34,0 | 24,8 |
| % poražených soupeřů | 72,7 | 75,0 | 38,3 | 59,2 | 97,6 | 83,3 | 94,1 | 87,9 | 94,3 | 73,1 | 86,4 | 65,2 | 51,1 | 41,1 | 72,4 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 12.0 | 11.7 | 14.4 |
| medián | 24 | 7 | 5 | 15 |
| modus | 17 | 7 | 4 | 4 |
| počet závodů | 3 | 2 | 10 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 32,7 | 32,6 | 28,3 | 29,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,9 | 75,8 | 77,6 | 72,8 |
| počet jízd | 6 | 4 | 20 | 30 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 1 50,0% | 9 90,0% | 12 80,0% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 0 0,0% | 10 50,0% | 11 36,7% |