| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
22. | 24.28 | 26,3 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
57. | 63.33 | 65,9 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
18. | 11.90 | 14,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
21. | 21/DM | 42.47 | 47,0 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
12. | 15.84 | 17,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
22. | 67.87 | 75,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
6. | 4.61 | 4,7 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
10. | 10/ZS | 14.81 | 13,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
18. | 17/ZS | 29.92 | 26,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| BADDE Noah | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 22. | 57. | 18. | 21. | 22. | 12. | 6. | 10. | 18. |
| odstup % | 26,3 | 65,9 | 14,6 | 47,0 | 75,8 | 17,9 | 4,7 | 13,9 | 26,0 |
| % poražených soupeřů | 67,7 | 15,2 | 73,4 | 67,7 | 52,3 | 75,0 | 84,8 | 83,9 | 70,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 22.6 | 20.7 |
| medián | 10 | 21 | 18 |
| modus | 10 | 22 | 18 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 20,0 | 36,0 | 32,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 77,3 | 62,3 | 65,6 |
| počet jízd | 4 | 14 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 7 100,0% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 8 57,1% | 9 50,0% |