| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
48. | 68.66 | 74,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
35. | 26.05 | 27,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
4. | 3.52 | 4,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
52. | 52/DM | 72.10 | 79,7 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
26. | 72.55 | 81,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
18. | 31.75 | 35,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
25. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
18. | 10.97 | 11,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
25. | 125.58 | 124,6 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
29. | 28/ZS | 87.83 | 82,5 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
23. | 21/ZS | 40.78 | 35,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| SUGGELER Lasse | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 48. | 35. | 4. | 52. | 18. | 26. | 18. | 25. | 29. | 23. |
| odstup % | 74,4 | 27,1 | 4,3 | 79,7 | 35,5 | 81,9 | 11,9 | 124,6 | 82,5 | 35,4 |
| % poražených soupeřů | 27,7 | 48,5 | 95,3 | 17,7 | 61,4 | 43,2 | 65,3 | 52,0 | 50,0 | 62,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 21.5 | 30.5 | 27.8 |
| medián | 23 | 18 | 26 | 25 |
| modus | 23 | 18 | 4 | 18 |
| počet závodů | 2 | 2 | 6 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 59,0 | 68,3 | 50,5 | 55,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,1 | 58,7 | 49,0 | 52,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 12 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 6 50,0% | 8 40,0% |