| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U18 |
22. | 41.64 | 43,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
- | |||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U18 |
16. | 24.78 | 24,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
2. | 4.61 | 4,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
2. | 1.58 | 1,7 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
25. | 50.00 | 61,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U16 |
10. | 10/DM | 102.53 | 100,1 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
48. | 48/DM | 65.90 | 72,9 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
6. | 4.21 | 4,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom final junior |
12. | 117.19 | 133,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
16. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
30. | 4.27 | 7,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal junior |
12. | 7.89 | 8,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
6. | 3.91 | 4,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
12. | 6.55 | 7,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
6. | 6.28 | 7,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14 |
2. | 1.64 | 1,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U14R2 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
1. | - | ||||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
2. | 0.77 | 0,8 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
2. | 1.55 | 1,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U14 |
1. | - | |||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
37. | 56.92 | 80,7 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
10. | 10/ZS | 54.78 | 49,1 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
1. | 1/ZS | - | ||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
25. | 23/ZS | 52.80 | 45,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 14 | 26 |
| GRIFFITHS Sid | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 22. | 2. | 16. | 2. | 10. | 9. | 8. | 12. | 1. | 2. | 1. | 1. | 1. | 10. |
| odstup % | 43,0 | 4,5 | 24,4 | 1,7 | 100,1 | 7,8 | 8,6 | 133,0 | 0,0 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 49,1 |
| % poražených soupeřů | 12,5 | 95,2 | 40,0 | 93,3 | 30,8 | 87,1 | 75,9 | --- | 100,0 | 83,3 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 18,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 5.5 | 1.3 | 10.1 | 6.9 |
| medián | 1 | 1 | 9 | 2 |
| modus | 1 | 1 | 2 | 1 |
| počet závodů | 2 | 4 | 8 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,5 | 0,4 | 40,4 | 26,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,1 | 95,8 | 54,4 | 66,9 |
| počet jízd | 4 | 8 | 16 | 28 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 50,0% | 5 62,5% | 9 64,3% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 37,5% | 10 62,5% | 15 53,6% |
| GRIFFITHS Sid | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 48. | 24. | 11. | 6. | 1. | 1. | 2. | 2. | 37. | 1. | 25. |
| odstup % | 61,4 | 72,9 | 7,8 | 4,4 | 4,9 | 0,0 | 0,0 | 0,8 | 1,5 | 80,7 | 0,0 | 45,9 |
| % poražených soupeřů | 62,5 | 24,2 | 74,7 | 65,5 | 54,5 | 100,0 | 100,0 | 97,7 | 97,8 | 23,4 | 100,0 | 58,6 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 1.5 | 22.8 | 15.3 |
| medián | 25 | 1 | 24 | 6 |
| modus | 1 | 1 | 6 | 1 |
| počet závodů | 3 | 4 | 5 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,2 | 0,6 | 30,3 | 23,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 60,7 | 98,9 | 56,3 | 71,6 |
| počet jízd | 6 | 8 | 10 | 24 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 2 50,0% | 2 40,0% | 6 50,0% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 6 75,0% | 8 80,0% | 16 66,7% |
| GRIFFITHS Sid | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 16. | 30. |
| odstup % | 47,3 | 7,6 |
| % poražených soupeřů | 81,9 | 65,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 23.0 |
| medián | 16 | 16 |
| modus | 16 | 16 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,5 | 27,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 73,5 | 73,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |