| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U16 |
4. | 5.25 | 5,8 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
42. | 56.08 | 68,3 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U16 |
8. | 59.05 | 63,2 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
11. | 8.73 | 10,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U16 |
2. | 3.08 | 2,8 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
27. | 26/ZS | 65.65 | 61,7 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
30. | 27/ZS | 215.68 | 187,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3 | 7 |
| JEKIC Leonard | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 4. | 8. | 2. |
| odstup % | 5,8 | 63,2 | 2,8 |
| % poražených soupeřů | 62,5 | 22,2 | 88,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 4.7 | 4.7 |
| medián | 4 | 4 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 23,9 | 23,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,9 | 57,9 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| JEKIC Leonard | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 42. | 11. | 27. | 30. |
| odstup % | 68,3 | 10,1 | 61,7 | 187,4 |
| % poražených soupeřů | 10,9 | 78,7 | 53,6 | 50,0 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 28.5 | 26.5 | 27.5 |
| medián | 27 | 11 | 27 |
| modus | 27 | 11 | 11 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 124,5 | 39,2 | 81,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,8 | 44,8 | 48,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 25,0% |