| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 78. | 22.66 | 26,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 49. | 11.75 | 22,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 67. | 29.88 | 32,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
84. | 11.07 | 30,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
58. | 8.40 | 20,9 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 29. | 23.79 | 26,8 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 19. | 34.90 | 37,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16R2 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
- | |||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U16 |
3. | 5.11 | 5,6 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
8. | 7.95 | 9,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U16 |
7. | 29.32 | 31,4 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
14. | 10.48 | 12,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
8. | 9.26 | 9,4 | - | |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U16 |
1. | - | |||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
49. | 44/ZS | 79.21 | 74,4 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
35. | 31/ZS | 49.55 | 43,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 6 | 14 |
| HANDRO Ferdinand | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 58. | 67. | 19. | 3. | 7. | 1. |
| odstup % | 20,9 | 32,7 | 37,1 | 5,6 | 31,4 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 28,8 | 16,5 | 43,8 | 75,0 | 33,3 | 100,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 25.8 | 25.8 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,3 | 21,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,6 | 49,6 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 7 58,3% | 7 58,3% |
| HANDRO Ferdinand | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 84. | 78. | 29. | 8. | 14. | 8. | 49. | 35. |
| odstup % | 30,8 | 26,8 | 26,8 | 9,7 | 12,1 | 9,4 | 74,4 | 43,1 |
| % poražených soupeřů | 35,2 | 37,9 | 45,1 | 84,8 | 72,3 | 78,8 | 14,3 | 41,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 36.8 | 38.1 |
| medián | 35 | 14 | 29 |
| modus | 35 | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 6 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 58,7 | 19,3 | 29,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,9 | 59,0 | 51,2 |
| počet jízd | 4 | 12 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 5 83,3% | 7 87,5% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 4 33,3% | 4 25,0% |