| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
24. | 63.26 | 71,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
26. | 76.69 | 85,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
15. | 69.00 | 70,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
18. | 169.07 | 164,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U16 |
- | |||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom -U14 |
12. | 12/ZS | 111.42 | 99,8 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
33. | 32/ZS | 34.67 | 32,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
38. | 34/ZS | 56.75 | 49,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3 | 7 |
| NEUBAUER Paul | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 18. | 15. | 12. |
| odstup % | 164,5 | 70,3 | 99,8 |
| % poražených soupeřů | 5,6 | 17,6 | --- |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 16.5 | 15.0 |
| medián | 12 | 15 | 15 |
| modus | 12 | 15 | 12 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 99,8 | 117,4 | 111,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 11,6 | 7,7 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 33,3% |
| NEUBAUER Paul | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 26. | 24. | 33. | 38. |
| odstup % | 85,7 | 71,5 | 32,6 | 49,3 |
| % poražených soupeřů | 43,2 | 47,7 | 42,9 | 36,2 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 35.5 | 25.0 | 30.3 |
| medián | 33 | 24 | 26 |
| modus | 33 | 24 | 24 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,9 | 78,6 | 59,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,6 | 45,5 | 42,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 25,0% |