STYRA Benas, 2011

BSK Regesa, Kaunasregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1M slalom
-U16
12.   31.3330,8-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1M slalom
-U16
18.   29.6628,7-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U16
14.   30.6633,9-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
24.   30.1437,0-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U16
9. 9/DM 42.9141,9-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U16
17. 17/DM 18.6820,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
80.   8.1714,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
80.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
60.   104.11124,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
82.   78.2797,0-
20.06.2026
21.06.2026
0 ECA Junior cup Flattach AT - Flattach K1M slalom
-U16
33.   74.6875,8-
20.06.2026
21.06.2026
0 ECA Junior cup Flattach AT - Flattach C1M slalom
-U16
7.   17.9916,4-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U14
27.   50.1671,1-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
44. 39/ZS 61.4657,7-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U14
49. 45/ZS 92.4480,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104295|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104295|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7 6         13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

STYRA Benassl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
20.06.26
pořadí12.18.14.9.60.7.
odstup %30,828,733,941,9124,116,4
% poražených soupeřů47,619,013,338,54,833,3
pořadí2026celkem
průměr20.020.0
medián1212
modus77
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %46,046,0
průměrné % poražených soupeřů26,126,1
počet jízd1212
lepší 1. jízda5
83,3%
5
83,3%
čistých jízd7
58,3%
7
58,3%

Kategorie K1M

STYRA Benassl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
20.06.26
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí24.17.82.33.27.44.49.
odstup %37,020,797,075,871,157,780,3
% poražených soupeřů64,174,211,03,044,723,217,2
pořadí20242026celkem
průměr40.039.039.4
medián442433
modus271717
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %69,757,662,8
průměrné % poražených soupeřů28,438,133,9
počet jízd6814
lepší 1. jízda3
100,0%
3
75,0%
6
85,7%
čistých jízd1
16,7%
4
50,0%
5
35,7%

Kategorie MX1

STYRA Benassl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
pořadí80.80.
odstup %47,314,6
% poražených soupeřů4,84,8
pořadí2026celkem
průměr80.080.0
medián8080
modus8080
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,930,9
průměrné % poražených soupeřů4,84,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%