| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 46. | 12/ZS | 32.57 | 34,6 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 63. | 13/ZS | 34.66 | 40,0 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
1. | - | ||||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
9. | 13.25 | 13,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
18. | 90.82 | 84,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
32. | 50.26 | 49,3 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
5. | 12.74 | 12,3 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
4. | 7.20 | 5,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
29. | 60.11 | 55,0 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
- | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
15. | 13/ZS | 74.67 | 68,4 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
23. | 20/ZS | 54.85 | 52,5 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U14 |
3. | 3.01 | 3,1 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
40. | 58.58 | 66,9 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U14 |
2. | 8.53 | 8,4 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
2. | 1.43 | 1,5 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
65. | 28.57 | 38,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -I |
4. | 8.44 | 7,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
7. | 15.39 | 17,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
4. | 13.02 | 14,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
28. | 91.31 | 96,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
22. | 40.95 | 40,0 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
32. | 47.37 | 67,1 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
40. | 4/ZM | 51.91 | 48,8 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
53. | 7/ZM | 110.25 | 95,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 8 | 24 |
| HUDEK Ondrej | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 46. | 18. | 9. | 4. | 5. | 15. | 3. | 2. |
| odstup % | 34,6 | 84,6 | 13,0 | 5,8 | 12,3 | 68,4 | 3,1 | 8,4 |
| % poražených soupeřů | 13,5 | 26,1 | 61,9 | 86,4 | 81,0 | 17,6 | 75,0 | 87,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.8 | 12.8 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,8 | 28,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,1 | 56,1 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 5 62,5% | 5 62,5% |
| čistých jízd | 6 37,5% | 6 37,5% |
| HUDEK Ondrej | sl 132 02.10.26 | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 63. | 1. | 32. | 29. | 23. | 40. | 2. | 4. | 65. | 4. | 7. | 28. | 22. | 32. | 40. | 53. |
| odstup % | 40,0 | 0,0 | 49,3 | 55,0 | 52,5 | 66,9 | 1,5 | 7,8 | 38,9 | 14,0 | 17,7 | 96,1 | 40,0 | 67,1 | 48,8 | 95,8 |
| % poražených soupeřů | 29,5 | 100,0 | 34,0 | 42,9 | 47,6 | 26,4 | 98,1 | 72,7 | 23,8 | 83,3 | 66,7 | 38,6 | 54,3 | 34,0 | 30,4 | 10,3 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 41.7 | 15.3 | 28.8 | 27.8 |
| medián | 40 | 7 | 29 | 28 |
| modus | 32 | 4 | 1 | 4 |
| počet závodů | 3 | 4 | 9 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 70,6 | 41,9 | 34,7 | 43,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 24,9 | 60,7 | 52,8 | 49,5 |
| počet jízd | 6 | 8 | 18 | 32 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 75,0% | 6 66,7% | 12 75,0% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 5 62,5% | 8 44,4% | 14 43,8% |