| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
- | |||||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
25. | 32.27 | 32,8 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
73. | 36.94 | 50,3 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -I |
9. | 74.00 | 68,5 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
39. | 59.44 | 64,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
50. | 201.26 | 199,6 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
47. | 42/ZS | 74.53 | 70,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
55. | 48/ZS | 118.19 | 102,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| VUGREK Neo | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 25. | 9. | 73. | 39. | 50. | 47. | 55. |
| odstup % | 32,8 | 68,5 | 50,3 | 64,6 | 199,6 | 70,0 | 102,7 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 27,3 | 14,3 | 22,4 | 2,0 | 17,9 | 6,9 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 51.0 | 44.5 | 35.7 | 42.6 |
| medián | 47 | 39 | 25 | 47 |
| modus | 47 | 39 | 9 | 9 |
| počet závodů | 2 | 2 | 3 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 86,3 | 132,1 | 50,5 | 84,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,4 | 12,2 | 23,0 | 16,9 |
| počet jízd | 4 | 4 | 6 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 66,7% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 50,0% | 3 50,0% | 5 35,7% |