| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 22. | 2/ZS | 12.98 | 13,8 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
4. | 16.72 | 15,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
14. | 18.03 | 17,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
3. | 3.61 | 2,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
39. | 70.29 | 64,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
2. | 9.08 | 9,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
24. | 123.26 | 129,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
11. | 82.70 | 88,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
8. | 20.16 | 22,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
42. | 147.24 | 155,0 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1M slalom -U14 |
10. | 64.17 | 63,8 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
15. | 33.44 | 32,6 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1M slalom -U14 |
9. | 125.67 | 116,7 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
34. | 56.20 | 79,7 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
53. | 7/ZM | 98.01 | 92,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
58. | 8/ZM | 160.53 | 139,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 16 |
| DARABOS Teodor | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 22. | 4. | 3. | 11. | 2. | 10. | 9. |
| odstup % | 13,8 | 15,6 | 2,9 | 88,8 | 9,2 | 63,8 | 116,7 |
| % poražených soupeřů | 59,6 | 87,0 | 90,9 | 9,1 | 90,9 | 25,0 | 33,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 8.4 | 8.7 |
| medián | 9 | 4 | 9 |
| modus | 9 | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 5 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 90,2 | 26,1 | 44,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,2 | 67,5 | 56,5 |
| počet jízd | 4 | 10 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 4 80,0% | 5 71,4% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 5 50,0% | 6 42,9% |
| DARABOS Teodor | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 14. | 39. | 8. | 24. | 42. | 15. | 34. | 53. | 58. |
| odstup % | 17,7 | 64,3 | 22,0 | 129,2 | 155,0 | 32,6 | 79,7 | 92,0 | 139,5 |
| % poražených soupeřů | 72,3 | 22,4 | 79,4 | 30,3 | 6,8 | 69,6 | 29,8 | 7,1 | 1,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 48.3 | 28.5 | 21.3 | 31.9 |
| medián | 53 | 15 | 14 | 34 |
| modus | 34 | 15 | 8 | 8 |
| počet závodů | 3 | 2 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 103,7 | 93,8 | 58,3 | 81,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,9 | 38,2 | 51,1 | 35,5 |
| počet jízd | 6 | 4 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 0 0,0% | 4 100,0% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 1 25,0% | 5 62,5% | 7 38,9% |