| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
7. | 5.66 | 6,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
59. | 65.16 | 67,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
12. | 6.40 | 7,9 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
27. | 27/DM | 110.43 | 122,1 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
22. | 3.44 | 6,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
28. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
13. | 9.32 | 10,1 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
39. | 78.54 | 77,9 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
- | ||||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U14 |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| BITSCH Samuel | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 |
| pořadí | 7. | 59. | 12. | 27. | 13. | 39. |
| odstup % | 6,1 | 67,8 | 7,9 | 122,1 | 10,1 | 77,9 |
| % poražených soupeřů | 90,8 | 12,1 | 82,8 | 58,1 | 75,5 | 24,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 26.3 | 26.2 |
| medián | 13 | 12 | 13 |
| modus | 13 | 7 | 7 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 44,0 | 51,0 | 48,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,8 | 61,0 | 57,2 |
| počet jízd | 4 | 8 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 62,5% | 7 58,3% |
| BITSCH Samuel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 28. | 22. |
| odstup % | 47,3 | 6,1 |
| % poražených soupeřů | 67,5 | 74,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 25.0 |
| medián | 22 | 22 |
| modus | 22 | 22 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,7 | 26,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 71,1 | 71,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |