CUIGNON Vittoria, 2010

Ivrea Canoa Clubregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final junior
7.   12.2411,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal junior
7.   9.118,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
7.   15.9116,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
47.   68.9079,1-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
18.   13.2715,4-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
12.   16.8918,7-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 20.   29.0528,5-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 11.   16.6016,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 96.   80.0786,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 44.   48.6349,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
82.   43.7486,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
57.   67.46126,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final junior
11.   20.5817,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
11.   7.136,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
11.   7.627,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
22.   67.2559,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
22.   26.4923,5-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
    -
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
    -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
4. 4/ZS 13.749,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104323|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104323|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
6 12         18
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

CUIGNON Vittoriasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí16.9.7.11.12.57.44.9.10.11.22.22.
odstup %16,88,411,516,318,7126,249,67,76,517,923,559,5
% poražených soupeřů68,172,445,556,552,217,634,876,569,016,753,327,6
pořadí20252026celkem
průměr25.011.019.2
medián221111
modus2279
počet závodů7512
průměrný odstup od vítěze %41,614,330,2
průměrné % poražených soupeřů42,258,949,2
počet jízd141024
lepší 1. jízda2
28,6%
2
40,0%
4
33,3%
čistých jízd8
57,1%
5
50,0%
13
54,2%

Kategorie K1W

CUIGNON Vittoriasl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 98
20.07.24
pořadí47.20.18.82.96.4.
odstup %79,128,515,486,386,89,9
% poražených soupeřů24,645,754,123,612,885,7
pořadí202420252026celkem
průměr4.089.028.344.5
medián4822020
modus482184
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %9,986,641,051,0
průměrné % poražených soupeřů85,718,241,541,1
počet jízd24612
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
66,7%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
3
50,0%
4
33,3%