PANNEK Anna, 2010

Kanu und Segel Gilde Hildesheiregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1W slalom
-U16
3.   6.785,4-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1W slalom
-U16
17.   62.4460,2-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1W slalom
-U16
7.   24.1519,8-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1W slalom
-U16
5.   16.1614,6-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1W slalom
-U16
3.   3.052,9-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1W slalom
-U16--2
1.   -
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg C1W slalom
-U16
2.   10.219,4-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg C1W slalom
-U16--2
1.   -
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg KXW slalom
-U16
    -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U16
9.   45.0540,5-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U16
11.   27.8329,0-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U16R2
7.   65.1957,2-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U16R2
2.   1.801,8-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U14
5. 5/ZS 84.9264,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
8. 7/ZS 32.8128,0-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
5. 5/ZS 14.4510,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104324|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104324|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 7         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

PANNEK Annasl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 99
21.07.24
pořadí3.7.1.2.7.9.5.
odstup %5,419,80,09,457,240,564,6
% poražených soupeřů87,562,5100,085,714,3---20,0
pořadí202420252026celkem
průměr5.08.03.34.9
medián5725
modus5717
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %64,648,88,728,1
průměrné % poražených soupeřů20,07,283,952,9
počet jízd24814
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
7
100,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
4
50,0%
6
42,9%

Kategorie K1W

PANNEK Annasl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí17.5.1.3.2.11.8.5.
odstup %60,214,60,02,91,829,028,010,4
% poražených soupeřů46,787,1100,088,293,837,566,781,0
pořadí202420252026celkem
průměr6.56.56.56.5
medián5235
modus5215
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %19,215,419,418,4
průměrné % poražených soupeřů73,965,780,575,1
počet jízd44816
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
4
100,0%
7
87,5%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
4
50,0%
6
37,5%