| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 9. | 7/DM | 17.16 | 17,5 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
16. | 59.24 | 57,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
26. | 75.59 | 68,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
6. | 6.78 | 7,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
20. | 20/DM | 145.71 | 138,5 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1W slalom _U16 |
3. | 54.16 | 52,3 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U16 |
8. | 99.54 | 106,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1W slalom _U16 |
2. | 6.22 | 5,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U16 |
1. | - | ||||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -O |
17. | 13.16 | 15,3 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom | 13. | 12.96 | 12,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 71. | 30.18 | 32,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
88. | 61.80 | 122,0 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
6. | 5/ZS | 29.49 | 25,2 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
6. | 6/ZS | 14.96 | 10,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 15 |
| ALBERTO Margherita | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 3. | 2. |
| odstup % | 52,3 | 5,8 |
| % poražených soupeřů | --- | 50,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.5 | 2.5 |
| medián | 2 | 2 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,1 | 29,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,0 | 25,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| ALBERTO Margherita | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 9. | 16. | 26. | 6. | 20. | 8. | 1. | 13. | 17. | 88. | 71. | 6. | 6. |
| odstup % | 17,5 | 57,2 | 68,1 | 7,3 | 138,5 | 106,5 | 0,0 | 12,7 | 15,3 | 122,0 | 32,7 | 25,2 | 10,8 |
| % poražených soupeřů | 84,3 | 50,0 | 19,4 | 82,8 | 40,6 | 36,4 | 100,0 | 65,7 | 56,8 | 17,9 | 35,8 | 76,2 | 76,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 79.5 | 12.9 | 22.1 |
| medián | 6 | 71 | 13 | 13 |
| modus | 6 | 71 | 1 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 | 9 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 18,0 | 77,4 | 47,0 | 47,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 76,2 | 26,9 | 59,6 | 57,1 |
| počet jízd | 4 | 4 | 18 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 8 88,9% | 10 76,9% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 3 75,0% | 8 44,4% | 11 42,3% |