| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14 |
7. | 50.80 | 46,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14--2 |
3. | 16.43 | 15,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14 |
5. | 63.77 | 49,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14--2 |
3. | 10.59 | 8,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U16 |
- | |||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
15. | 4/ZM | 171.64 | 146,7 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
7. | 1/ZM | 17.53 | 12,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 2 | 6 |
| BUCHOLD Thea | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 3. | 5. |
| odstup % | 8,1 | 49,4 |
| % poražených soupeřů | 77,8 | 66,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 4.0 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 28,8 | 28,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,3 | 72,3 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| BUCHOLD Thea | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 3. | 7. | 15. | 7. |
| odstup % | 15,6 | 46,0 | 146,7 | 12,6 |
| % poražených soupeřů | 88,9 | 68,4 | 33,3 | 71,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 5.0 | 8.0 |
| medián | 7 | 3 | 7 |
| modus | 7 | 3 | 7 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,7 | 30,8 | 55,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 52,4 | 78,7 | 65,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 2 100,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 12,5% |