| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U16 |
6. | 13.64 | 10,9 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U16 |
8. | 15.02 | 14,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U16 |
5. | 13.73 | 11,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U16 |
11. | 33.67 | 30,3 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U16 |
8. | 17.19 | 16,7 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
3. | 6.13 | 6,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U16 |
9. | 9/DM | 66.32 | 57,8 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
6. | 6/DM | 13.77 | 13,1 | - |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U14 |
15. | 79.15 | 100,7 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom -U14 |
6. | 6/ZS | 114.82 | 87,3 | - |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
18. | 14/ZS | 83.09 | 71,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
11. | 9/ZS | 24.27 | 17,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 5 | 12 |
| GOODMAN Jessica | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 99 21.07.24 |
| pořadí | 6. | 5. | 8. | 9. | 6. |
| odstup % | 10,9 | 11,2 | 16,7 | 57,8 | 87,3 |
| % poražených soupeřů | 68,8 | 75,0 | 53,3 | 50,0 | --- |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 7.0 | 6.8 |
| medián | 6 | 6 | 6 |
| modus | 6 | 5 | 6 |
| počet závodů | 1 | 4 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,3 | 24,2 | 36,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 61,8 | 49,4 |
| počet jízd | 2 | 8 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 5 50,0% |
| GOODMAN Jessica | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 8. | 11. | 3. | 6. | 15. | 18. | 11. |
| odstup % | 14,5 | 30,3 | 6,6 | 13,1 | 100,7 | 71,0 | 17,5 |
| % poražených soupeřů | 76,7 | 67,7 | 93,1 | 84,4 | 26,3 | 19,0 | 52,4 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 14.7 | 7.0 | 10.3 |
| medián | 15 | 6 | 11 |
| modus | 11 | 3 | 11 |
| počet závodů | 3 | 4 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,1 | 16,1 | 36,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 32,6 | 80,5 | 59,9 |
| počet jízd | 6 | 8 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 4 100,0% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 4 50,0% | 5 35,7% |