| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U16 |
7. | 16.96 | 14,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
8. | 27.55 | 29,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U16R2 |
5. | 10.75 | 10,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
7. | 11.21 | 11,7 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U14 |
12. | 47.77 | 60,8 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
9. | 8/ZS | 33.16 | 28,3 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
13. | 11/ZS | 27.74 | 20,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 7 |
| MITCHELL Emma | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 5. | 7. |
| odstup % | 10,2 | 14,8 |
| % poražených soupeřů | 63,6 | 45,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 6.0 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,5 | 12,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,6 | 54,6 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |
| MITCHELL Emma | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 7. | 8. | 12. | 9. | 13. |
| odstup % | 11,7 | 29,0 | 60,8 | 28,3 | 20,0 |
| % poražených soupeřů | 70,0 | 65,0 | 42,1 | 61,9 | 42,9 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 11.3 | 7.5 | 9.8 |
| medián | 12 | 7 | 9 |
| modus | 9 | 7 | 7 |
| počet závodů | 3 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 36,4 | 20,3 | 29,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,0 | 67,5 | 56,4 |
| počet jízd | 6 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 33,3% | 2 100,0% | 3 60,0% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 3 75,0% | 4 40,0% |