| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 20. | 5/ZS | 24.45 | 25,0 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
14. | 68.29 | 66,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
5. | 8.19 | 8,6 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U14 |
3. | 3.72 | 3,9 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U14 |
6. | 6.33 | 6,4 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U14 |
1. | - | |||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -O |
34. | 39.01 | 45,3 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -I |
2. | 9.29 | 7,8 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U14 |
11. | 38.49 | 49,0 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
4. | 1/ZM | 26.42 | 22,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U14 |
14. | 3/ZM | 41.86 | 30,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| VERCIC Alesa | sl 132 02.10.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 20. | 5. | 14. | 3. | 6. | 1. | 2. | 34. | 11. | 4. | 14. |
| odstup % | 25,0 | 8,6 | 66,3 | 3,9 | 6,4 | 0,0 | 7,8 | 45,3 | 49,0 | 22,6 | 30,2 |
| % poražených soupeřů | 62,7 | 77,8 | 27,8 | 88,2 | 70,6 | 100,0 | --- | 10,8 | 47,4 | 85,7 | 38,1 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.7 | 10.6 | 10.4 |
| medián | 11 | 5 | 6 |
| modus | 4 | 1 | 14 |
| počet závodů | 3 | 8 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,9 | 20,4 | 24,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,1 | 54,7 | 55,4 |
| počet jízd | 6 | 16 | 22 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 5 62,5% | 7 63,6% |
| čistých jízd | 1 16,7% | 6 37,5% | 7 31,8% |