MONTALDO Elisa, 2010

Ivrea Canoa Clubregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-U16
9.   11.4512,3-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-U16
21. 21/DM 57.8154,9-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. C1W slalom
_U16
2.   18.5217,9-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1W slalom
_U16
3.   2.032,2-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. C1W slalom
_U16
3.   10.559,8-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1W slalom
_U16
3.   2.772,8-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
25.   22.7626,4-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 18.   24.2423,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 77.   39.2042,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
77.   36.2471,5-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
14. 12/ZS 81.6269,8-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U14
16. 12/ZS 49.7935,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104330|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104330|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10 2         12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

MONTALDO Elisasl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
pořadí2.3.
odstup %17,99,8
% poražených soupeřů50,0---
pořadí2026celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,813,8
průměrné % poražených soupeřů25,025,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

MONTALDO Elisasl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí9.21.3.3.18.25.77.77.14.16.
odstup %12,354,92,22,823,826,471,542,569,835,9
% poražených soupeřů72,437,581,881,851,435,128,330,338,128,6
pořadí202420252026celkem
průměr15.077.013.226.3
medián1477916
modus147733
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze %52,857,020,434,2
průměrné % poražených soupeřů33,429,360,048,5
počet jízd441220
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
5
83,3%
9
90,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
7
58,3%
8
40,0%