| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
5. | 1.13 | 2,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final junior |
11. | 48.96 | 56,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
13. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
11. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
11. | 0.01 | 0,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
19. | 8.91 | 10,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
5. | 2.74 | 6,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
7. | 24.46 | 53,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
19. | 4.91 | 6,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
7. | 24.46 | 53,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
12. | 2.59 | 5,1 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 82. | 12.79 | 15,2 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
9. | 4.53 | 7,0 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
1. | 1/DM | - | ||
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
1. | 1/DM | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| KAEDING Kilian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 106 02.08.24 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 2. | 1. | 11. | 8. | 19. | 82. | 9. | 1. | 1. |
| odstup % | 0,0 | 0,0 | 56,4 | 6,1 | 10,0 | 15,2 | 7,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 98,9 | 100,0 | 9,1 | 88,5 | 37,9 | 40,0 | 89,9 | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.3 | 13.5 | 4.7 | 14.9 |
| medián | 1 | 8 | 2 | 8 |
| modus | 1 | 8 | 1 | 1 |
| počet závodů | 4 | 2 | 3 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,6 | 8,1 | 18,8 | 10,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 82,5 | 63,2 | 69,3 | 73,8 |
| počet jízd | 8 | 4 | 6 | 18 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 3 75,0% | 5 83,3% | 12 66,7% |
| KAEDING Kilian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 13. | 5. | 7. | 5. | 7. | 12. |
| odstup % | 47,3 | 2,0 | 53,9 | 6,5 | 53,9 | 5,1 |
| % poražených soupeřů | 85,5 | 95,2 | 88,7 | 92,5 | 88,7 | 84,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 7.8 | 9.0 | 8.2 |
| medián | 7 | 5 | 7 |
| modus | 7 | 5 | 5 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,8 | 24,7 | 28,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 88,6 | 90,4 | 89,2 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |