| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
8. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
17. | 3.13 | 5,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal junior |
27. | 58.49 | 65,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
27. | 2.98 | 3,7 | - | ||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
13. | 13/DM | 9.12 | 9,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
6. | 6/DM | 9.33 | 8,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 |
| LE TOUZE Liam | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 9. | 27. | 13. | 6. |
| odstup % | 3,7 | 65,8 | 9,6 | 8,8 |
| % poražených soupeřů | 91,2 | 10,3 | 84,0 | 93,5 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 18.0 | 13.8 |
| medián | 6 | 9 | 9 |
| modus | 6 | 9 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,2 | 34,8 | 22,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 88,8 | 50,8 | 69,8 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 5 62,5% |
| LE TOUZE Liam | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 8. | 17. |
| odstup % | 0,0 | 5,6 |
| % poražených soupeřů | 91,6 | 80,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.5 | 12.5 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 2,8 | 2,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 86,2 | 86,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |