| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 97. | 36.22 | 42,8 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
108. | 19.43 | 54,0 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
35. | 34/DS | 39.62 | 42,2 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
16. | 33.09 | 37,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
11. | 28.79 | 35,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
87. | 142.48 | 176,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
52. | 22.78 | 28,3 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
72. | 71/DM | 98.22 | 102,9 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
51. | 51/DM | 58.88 | 55,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| DORRAN Conor | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 108. | 97. | 35. | 11. | 16. | 87. | 52. | 72. | 51. |
| odstup % | 54,0 | 42,8 | 42,2 | 35,1 | 37,1 | 176,6 | 28,3 | 102,9 | 55,7 |
| % poražených soupeřů | 16,4 | 22,6 | 20,9 | 47,4 | 25,0 | 5,5 | 16,4 | 5,3 | 35,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 61.5 | 52.0 | 59.0 | 58.8 |
| medián | 51 | 52 | 35 | 52 |
| modus | 51 | 52 | 11 | 11 |
| počet závodů | 2 | 1 | 6 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,3 | 28,3 | 64,6 | 63,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,2 | 16,4 | 23,0 | 21,6 |
| počet jízd | 4 | 2 | 12 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 0 0,0% | 5 83,3% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 100,0% | 5 41,7% | 9 50,0% |