| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -OPEN |
1. | - | ||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -OPEN |
1. | - | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
19. | 14.62 | 18,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
11. | 11/DS | 12.33 | 13,1 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U18--2 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXM slalom -U18 |
- | |||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
55. | 8.75 | 15,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
55. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
7. | 7.26 | 7,8 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
55. | 20.90 | 28,5 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 63. | 65.91 | 73,9 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
16. | 9.85 | 10,7 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
38. | 70.88 | 70,3 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
21. | 11.77 | 18,2 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
42. | 42/DM | 28.24 | 29,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
58. | 58/DM | 69.79 | 66,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| ZAGAR Luka | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 1. | 1. | 19. | 11. | 7. | 63. | 55. | 16. | 38. | 21. | 42. | 58. |
| odstup % | 0,0 | 0,0 | 18,6 | 13,1 | 7,8 | 73,9 | 28,5 | 10,7 | 70,3 | 18,2 | 29,6 | 66,0 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 100,0 | 52,6 | 76,7 | 71,4 | 13,9 | 35,7 | 69,4 | 26,0 | 74,7 | 45,3 | 26,0 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 40.3 | 27.0 | 22.4 | 27.7 |
| medián | 42 | 16 | 11 | 19 |
| modus | 21 | 16 | 1 | 1 |
| počet závodů | 3 | 2 | 7 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,9 | 40,5 | 20,3 | 28,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,7 | 47,7 | 64,3 | 57,6 |
| počet jízd | 6 | 4 | 14 | 24 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 2 100,0% | 4 57,1% | 9 75,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 2 50,0% | 9 64,3% | 15 62,5% |
| ZAGAR Luka | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 |
| pořadí | 55. | 55. |
| odstup % | 47,3 | 15,6 |
| % poražených soupeřů | 34,9 | 34,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 55.0 | 55.0 |
| medián | 55 | 55 |
| modus | 55 | 55 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,5 | 31,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,9 | 34,9 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |