PHELAN Odhran, 2008

Irelandregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 102.   45.6453,9-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom 51.   11.9323,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
127.   72.89202,5-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1M slalom
-OPEN
11.   12.7514,3-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1M slalom
-OPEN
8.   13.2014,2-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
    -
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
33. 32/DS 30.6632,7-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-U18
20.   74.0283,0-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow MX1 slalom
U18
17.   -
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1M slalom
-U18R2
10.   27.6233,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
66.   17.5231,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
66.   32.1047,3-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
76. 75/DM 258.99271,3-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
76. 75/DM 188.14177,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104374|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104374|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9           9
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

PHELAN Odhransl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí127.102.11.8.33.10.20.76.76.
odstup %202,553,914,314,232,733,783,0271,3177,9
% poražených soupeřů1,618,556,568,225,652,65,0---2,6
pořadí20242026celkem
průměr76.044.451.4
medián762033
modus76876
počet závodů279
průměrný odstup od vítěze %224,662,098,2
průměrné % poražených soupeřů1,332,625,6
počet jízd41418
lepší 1. jízda2
100,0%
6
85,7%
8
88,9%
čistých jízd2
50,0%
6
42,9%
8
44,4%

Kategorie MX1

PHELAN Odhransl 0
14.08.26
sl 0
10.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
pořadí51.17.66.66.
odstup %23,00,047,331,3
% poražených soupeřů24,2---21,721,7
pořadí2026celkem
průměr50.050.0
medián5151
modus6666
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %25,425,4
průměrné % poražených soupeřů16,916,9
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd8
100,0%
8
100,0%