| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
16. | 57.09 | 68,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
8. | 6.54 | 7,5 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
22. | 66.42 | 71,1 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
58. | 23.36 | 31,8 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 44. | 18.75 | 21,0 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
73. | 71.66 | 111,1 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
74. | 73/DM | 130.47 | 136,6 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
74. | 73/DM | 158.58 | 149,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| GRM Lovro | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 |
| pořadí | 16. | 8. | 22. | 44. | 58. | 73. | 74. | 74. |
| odstup % | 68,6 | 7,5 | 71,1 | 21,0 | 31,8 | 111,1 | 136,6 | 149,9 |
| % poražených soupeřů | 40,0 | 70,8 | --- | 40,3 | 32,1 | 8,9 | 2,7 | 5,2 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 73.7 | 29.6 | 46.1 |
| medián | 74 | 22 | 44 |
| modus | 74 | 8 | 74 |
| počet závodů | 3 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 132,6 | 40,0 | 74,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 5,6 | 36,6 | 25,0 |
| počet jízd | 6 | 10 | 16 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 5 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 6 60,0% | 9 56,3% |