| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
13. | 6.32 | 6,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
13. | 8.94 | 10,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
14. | 4.98 | 5,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
14. | 6.43 | 7,1 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1W slalom | 20. | 16.53 | 16,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| MARTIN LAEMLE Ilona | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 13. | 13. | 19. | 14. | 20. |
| odstup % | 10,1 | 6,7 | 7,1 | 5,0 | 16,8 |
| % poražených soupeřů | 75,5 | 58,6 | 41,9 | 55,2 | 70,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 20.0 | 16.5 | 13.0 | 15.8 |
| medián | 20 | 14 | 13 | 14 |
| modus | 20 | 14 | 13 | 13 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,8 | 6,1 | 8,4 | 9,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 70,8 | 48,6 | 67,1 | 60,4 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 20,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 3 75,0% | 2 50,0% | 5 50,0% |