WEBER Anton, 2007

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 30.   5.285,8-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
73.   52.93131,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
final U-23
4.   5.976,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
semifinal U-23
4.   6.567,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat U-23
4.   7.108,7-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1M slalom
heat
30.   11.8415,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
semifinal junior
28.   21.2922,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
28.   3.484,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
semifinal junior
14.   13.5314,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
14.   12.3713,2-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1M slalom 24.   17.4119,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104390|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104390|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  11         11
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

WEBER Antonsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 0
29.05.26
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 106
02.08.24
pořadí73.30.17.10.4.30.4.28.20.14.24.
odstup %131,85,88,77,36,715,14,022,413,214,819,3
% poražených soupeřů10,063,368,669,072,744,293,06,964,855,275,8
pořadí202420252026celkem
průměr24.016.527.323.1
medián24141720
modus244304
počet závodů14611
průměrný odstup od vítěze %19,313,629,222,6
průměrné % poražených soupeřů75,855,054,656,7
počet jízd281222
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
18,2%
čistých jízd0
0,0%
6
75,0%
5
41,7%
11
50,0%