| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
39. | 13.78 | 17,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
29. | 63.96 | 71,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
29. | 8.84 | 11,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
47. | 26.81 | 32,2 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 126. | 72.96 | 86,6 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
38. | 18.93 | 29,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| CHOULIARAS Alexandros | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 106 02.08.24 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 39. | 24. | 29. | 47. | 126. | 38. |
| odstup % | 17,1 | 11,0 | 71,8 | 32,2 | 86,6 | 29,3 |
| % poražených soupeřů | 58,2 | 62,3 | 3,4 | 37,0 | 7,4 | 53,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 82.0 | 33.3 | 39.0 | 50.5 |
| medián | 38 | 29 | 39 | 38 |
| modus | 38 | 24 | 39 | 24 |
| počet závodů | 2 | 3 | 1 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 58,0 | 38,3 | 17,1 | 41,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,3 | 34,2 | 58,2 | 36,9 |
| počet jízd | 4 | 6 | 2 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 16,7% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 4 66,7% | 1 50,0% | 6 50,0% |