| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 93. | 30.35 | 35,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
8. | 3.60 | 10,0 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
9. | 4.70 | 6,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 2. | 1.18 | 1,3 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom final junior |
2. | 0.20 | 0,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
2. | 5.86 | 6,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
2. | 3.96 | 4,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final junior |
4. | 2.81 | 3,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
4. | 5.56 | 6,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
4. | 1.45 | 1,7 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 112. | 57.87 | 68,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| ROMANO Daniele | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 106 02.08.24 |
| pořadí | 8. | 93. | 2. | 9. | 6. | 12. | 2. | 2. | 7. | 4. | 112. |
| odstup % | 10,0 | 35,9 | 1,3 | 6,4 | 4,9 | 6,6 | 0,2 | 1,7 | 6,5 | 3,3 | 68,7 |
| % poražených soupeřů | 94,5 | 25,8 | 98,6 | 90,5 | 91,8 | 62,1 | 90,9 | 98,6 | 79,3 | 72,7 | 17,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 112.0 | 5.5 | 28.0 | 23.4 |
| medián | 112 | 4 | 8 | 7 |
| modus | 112 | 2 | 2 | 2 |
| počet závodů | 1 | 6 | 4 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 68,7 | 3,9 | 13,4 | 13,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,8 | 82,6 | 77,4 | 74,8 |
| počet jízd | 2 | 12 | 8 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 75,0% | 3 27,3% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 10 83,3% | 6 75,0% | 16 72,7% |