| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1W slalom | 17. | 5/ZS | 27.16 | 24,0 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 16. | 4/ZS | 21.76 | 22,2 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom -O |
2. | 14.97 | 12,5 | - | ||
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
6. | 31.74 | 27,2 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U14 |
11. | 33.47 | 29,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U14 |
14. | 51.25 | 44,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U14 |
4. | 18.30 | 15,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U14 |
12. | 33.40 | 29,1 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U14 |
1. | - | |||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U14 |
4. | 8.00 | 7,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U14 |
1. | 1/ZS | - | ||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U14 |
11. | 9/ZS | 46.77 | 41,7 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
7. | 139.66 | 118,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
4. | 12.64 | 12,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
5. | 8.68 | 8,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
4. | 6.66 | 7,0 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1W slalom _U14 |
2. | 1.43 | 1,4 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U14 |
9. | 9.99 | 10,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1W slalom _U14 |
2. | 1.70 | 1,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U14 |
9. | 9.91 | 10,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1W slalom -U14R2 |
3. | 48.75 | 34,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14R2 |
5. | 14.77 | 13,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U14 |
3. | 3.86 | 3,1 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | C1W slalom -U14 |
2. | 19.61 | 15,4 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U14 |
2. | 9.18 | 7,0 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | C1W slalom -U14 |
2. | 10.01 | 7,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1W slalom -U14 |
6. | 169.24 | 209,4 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U14 |
6. | 17.59 | 22,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 13 | 30 |
| MRAZKOVA Alexandra | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 17. | 1. | 1. | 5. | 7. | 2. | 2. | 3. | 1. | 2. | 2. | 6. |
| odstup % | 24,0 | 0,0 | 0,0 | 8,0 | 118,2 | 1,4 | 1,6 | 34,8 | 0,0 | 15,4 | 7,4 | 209,4 |
| % poražených soupeřů | 46,7 | 100,0 | 100,0 | 55,6 | 25,0 | 88,9 | 88,9 | 50,0 | 100,0 | 83,3 | 83,3 | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 2.0 | 5.0 | 4.1 |
| medián | 6 | 2 | 2 | 2 |
| modus | 6 | 2 | 1 | 2 |
| počet závodů | 1 | 4 | 7 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 209,4 | 14,4 | 21,9 | 35,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 79,2 | 72,2 | 68,5 |
| počet jízd | 2 | 8 | 14 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 50,0% | 5 71,4% | 8 66,7% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 5 35,7% | 10 41,7% |
| MRAZKOVA Alexandra | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 16. | 14. | 12. | 4. | 11. | 4. | 4. | 9. | 9. | 5. | 1. | 3. | 2. | 6. |
| odstup % | 22,2 | 44,4 | 29,1 | 7,8 | 41,7 | 7,0 | 12,3 | 10,5 | 10,0 | 13,4 | 0,0 | 3,1 | 7,0 | 22,4 |
| % poražených soupeřů | 70,6 | 40,9 | 50,0 | 66,7 | 9,1 | 83,3 | 83,3 | 52,9 | 52,9 | 60,0 | 100,0 | 88,9 | 94,1 | 73,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 2.8 | 9.2 | 7.1 |
| medián | 6 | 2 | 9 | 5 |
| modus | 6 | 1 | 4 | 4 |
| počet závodů | 1 | 4 | 9 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 22,4 | 5,9 | 20,6 | 16,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 73,7 | 85,8 | 56,6 | 66,2 |
| počet jízd | 2 | 8 | 22 | 32 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 3 75,0% | 10 90,9% | 14 87,5% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 50,0% | 9 40,9% | 14 43,8% |