VOLK Tia, 2010

KK klub Čatežregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow WX1 slalom
U16
    -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
38.   11.1918,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
38.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
41.   58.6162,0-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
29.   28.3432,9-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
20.   36.6540,6-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 23.   36.8036,2-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 17.   33.9733,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
21.   44.9681,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
22.   7.1915,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
31.   26.6026,8-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U16
7.   41.5037,3-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U16
8.   18.2919,1-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II WX1 slalom     -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1W slalom
-U16R2
6.   31.9528,0-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U16R2
11.   108.31108,4-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 C1W slalom
-U16
9.   161.39129,4-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1W slalom
-U16
14.   43.0442,1-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 C1W slalom
-U16
6.   92.3568,7-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1W slalom
-U16
7.   16.3114,1-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1W slalom
-U14
5.   227.47281,4-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U14
10.   37.6047,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104424|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104424|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7 9         16
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

VOLK Tiasl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí41.17.20.31.6.7.9.6.5.
odstup %62,033,340,626,828,037,3129,468,7281,4
% poražených soupeřů14,930,417,411,828,625,027,350,020,0
pořadí202420252026celkem
průměr5.011.826.015.8
medián57209
modus56176
počet závodů1539
průměrný odstup od vítěze %281,458,045,378,6
průměrné % poražených soupeřů20,028,520,925,0
počet jízd210618
lepší 1. jízda1
100,0%
4
80,0%
1
33,3%
6
66,7%
čistých jízd1
50,0%
5
50,0%
3
50,0%
9
50,0%

Kategorie K1W

VOLK Tiasl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí23.29.11.8.14.7.10.
odstup %36,232,9108,419,142,114,147,8
% poražených soupeřů37,124,337,556,340,971,452,6
pořadí202420252026celkem
průměr10.010.026.014.6
medián1082311
modus107237
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %47,845,934,542,9
průměrné % poražených soupeřů52,651,530,745,7
počet jízd28414
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
1
50,0%
6
85,7%
čistých jízd1
50,0%
4
50,0%
2
50,0%
7
50,0%

Kategorie WX1

VOLK Tiasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
pořadí38.38.21.22.
odstup %48,418,181,715,1
% poražených soupeřů32,732,744,441,7
pořadí20252026celkem
průměr21.538.029.8
medián213822
modus213838
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %48,433,240,8
průměrné % poražených soupeřů43,132,737,9
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%
8
100,0%