SMONKAR Taira, 2010

KK klub Čatežregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 62.   50.6354,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 33.   34.6333,1-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
56.   20.9651,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
39.   21.7849,5-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U16
6.   16.2914,3-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16
9.   27.8529,3-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U16R2
10.   32.1230,4-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16R2
17.   24.5825,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
34.   32.3734,2-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
31.   33.4738,8-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
17.   30.4033,7-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 25.   37.9937,3-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 18.   36.7636,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
27.   47.9043,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
27.   18.4518,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
46.   118.14127,2-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1W slalom
-U14
4.   131.67162,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U14
20.   191.73244,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104427|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104427|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 10         18
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

SMONKAR Tairasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí39.33.10.6.34.18.17.25.27.4.
odstup %49,533,130,414,334,236,033,718,643,5162,9
% poražených soupeřů13,627,318,254,529,826,130,429,410,340,0
pořadí202420252026celkem
průměr4.026.022.421.3
medián4251818
modus42564
počet závodů12710
průměrný odstup od vítěze %162,931,033,045,6
průměrné % poražených soupeřů40,019,928,628,0
počet jízd241420
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
5
71,4%
6
60,0%
čistých jízd1
50,0%
3
75,0%
7
50,0%
11
55,0%

Kategorie K1W

SMONKAR Tairasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 0
30.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
pořadí56.62.17.9.25.31.46.20.
odstup %51,454,325,629,337,338,8127,2244,0
% poražených soupeřů22,515,320,060,031,418,96,3---
pořadí202420252026celkem
průměr20.046.033.333.3
medián20462525
modus204699
počet závodů1168
průměrný odstup od vítěze %244,0127,239,576,0
průměrné % poražených soupeřů0,06,328,021,8
počet jízd221216
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
5
83,3%
6
75,0%
čistých jízd1
50,0%
1
50,0%
4
33,3%
6
37,5%