MARINIČ LASIČ Aša, 2010

Kajak klub Soške elektrarne, Nregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16
18.   51.2053,9-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U16R2
14.   24.6525,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
42.   52.6060,4-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
33.   36.1041,9-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom
-O
24.   89.8199,4-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 24.   37.0536,4-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan C1W slalom 22.   100.6098,6-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1W slalom
-U14
    -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104428|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104428|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5 2         7
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

MARINIČ LASIČ Ašasl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
pořadí22.24.
odstup %98,699,4
% poražených soupeřů8,7---
pořadí2026celkem
průměr23.023.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %99,099,0
průměrné % poražených soupeřů4,44,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

MARINIČ LASIČ Ašasl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
pořadí14.18.42.24.33.
odstup %25,653,960,436,441,9
% poražených soupeřů35,015,032,834,313,5
pořadí2026celkem
průměr26.226.2
medián2424
modus1414
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %43,643,6
průměrné % poražených soupeřů26,126,1
počet jízd1010
lepší 1. jízda4
80,0%
4
80,0%
čistých jízd6
60,0%
6
60,0%