| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 57. | 43.39 | 46,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
61. | 27.46 | 67,4 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
59. | 157.80 | 181,2 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -O |
30. | 28.39 | 32,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom | 17. | 24.14 | 23,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 78. | 39.92 | 43,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
104. | 87.72 | 173,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal junior |
25. | 18.57 | 18,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
25. | 12.78 | 13,8 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U16 |
16. | 53.48 | 70,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| KODELJA Živa | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 61. | 57. | 59. | 17. | 30. | 104. | 78. | 25. | 25. | 16. |
| odstup % | 67,4 | 46,5 | 181,2 | 23,7 | 32,9 | 173,2 | 43,3 | 13,8 | 18,0 | 70,0 |
| % poražených soupeřů | 15,5 | 22,2 | 4,9 | 54,3 | 21,6 | 2,8 | 29,4 | 50,0 | 17,2 | 48,3 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 58.0 | 44.8 | 47.2 |
| medián | 16 | 25 | 57 | 30 |
| modus | 16 | 25 | 17 | 25 |
| počet závodů | 1 | 4 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 70,0 | 62,1 | 70,4 | 67,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,3 | 24,9 | 23,7 | 26,6 |
| počet jízd | 2 | 8 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 25,0% | 3 60,0% | 5 50,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 3 37,5% | 3 30,0% | 7 35,0% |