| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
13. | 12.05 | 12,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
37. | 77.16 | 79,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
2. | 1.78 | 2,2 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
4. | 4/DM | 5.08 | 5,6 | - |
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16 |
10. | 5.88 | 6,8 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | MX1 slalom | - | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16R2 |
25. | 65.20 | 73,5 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U16 |
19. | 12.10 | 13,2 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U16 |
16. | 32.81 | 32,5 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
14. | 14.45 | 20,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| WATKINS Ben | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 13. | 37. | 2. | 4. | 25. | 10. | 19. | 16. | 14. |
| odstup % | 12,7 | 79,8 | 2,2 | 5,6 | 73,5 | 6,8 | 13,2 | 32,5 | 20,5 |
| % poražených soupeřů | 70,7 | 10,0 | 98,4 | 95,2 | 7,7 | 65,4 | 63,3 | 70,0 | 72,3 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 14.0 | 17.5 | 14.0 | 15.6 |
| medián | 14 | 16 | 4 | 14 |
| modus | 14 | 10 | 2 | 2 |
| počet závodů | 1 | 4 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 20,5 | 31,5 | 25,1 | 27,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,3 | 51,6 | 68,6 | 61,4 |
| počet jízd | 2 | 8 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 5 62,5% | 5 62,5% | 11 61,1% |