| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
24. | 21.96 | 26,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
21. | 13.98 | 16,1 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
17. | 19.46 | 19,8 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
80. | 79.22 | 107,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 57. | 31.77 | 35,6 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
33. | 54.94 | 77,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| KORENJAK Črt | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 24. | 21. | 17. | 57. | 80. | 33. |
| odstup % | 26,7 | 16,1 | 19,8 | 35,6 | 107,9 | 77,9 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 57,4 | 51,5 | 22,2 | 6,0 | 31,9 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 33.0 | 39.8 | 38.7 |
| medián | 33 | 24 | 24 |
| modus | 33 | 17 | 17 |
| počet závodů | 1 | 5 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,9 | 41,2 | 47,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,9 | 37,4 | 36,5 |
| počet jízd | 2 | 10 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 80,0% | 5 83,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 5 50,0% | 6 50,0% |