| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom -O |
5. | 22.88 | 19,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
62. | 135.28 | 146,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
55. | 59.74 | 62,2 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
- | ||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
- | |||||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
- | |||||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14 |
10. | 24.82 | 28,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
16. | 129.02 | 138,6 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
26. | 76.62 | 80,7 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
19. | 55.45 | 54,1 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
35. | 56.37 | 79,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| VELEBA Oskar | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 27.07.25 | sl 0 27.07.25/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 5. | 62. | 55. | 16. | 10. | 26. | 19. | 35. |
| odstup % | 19,6 | 146,6 | 62,2 | 138,6 | 28,5 | 80,7 | 54,1 | 79,9 |
| % poražených soupeřů | 66,7 | 6,2 | 18,2 | 16,7 | 50,0 | 43,2 | 60,9 | 27,7 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 35.0 | 17.8 | 40.7 | 28.5 |
| medián | 35 | 16 | 55 | 19 |
| modus | 35 | 10 | 5 | 5 |
| počet závodů | 1 | 4 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 79,9 | 75,5 | 76,1 | 76,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,7 | 42,7 | 30,4 | 36,2 |
| počet jízd | 2 | 8 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 3 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 3 37,5% | 3 50,0% | 8 50,0% |