| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
29. | 98.47 | 115,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
18. | 25.48 | 31,4 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
18. | 38.46 | 40,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
11. | 22.68 | 22,1 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
36. | 56.88 | 80,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| MLYNČEK Samuel | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 18. | 29. | 18. | 11. | 36. |
| odstup % | 31,4 | 115,2 | 40,5 | 22,1 | 80,6 |
| % poražených soupeřů | 45,2 | 9,7 | 61,4 | 78,3 | 25,5 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 36.0 | 14.5 | 23.5 | 22.4 |
| medián | 36 | 11 | 18 | 18 |
| modus | 36 | 11 | 18 | 18 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 80,6 | 31,3 | 73,3 | 58,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,5 | 69,9 | 27,5 | 44,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 2 100,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 3 30,0% |