| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
13. | 12.48 | 14,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
11. | 12.29 | 15,2 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
3. | 3.10 | 3,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
12. | 8.88 | 10,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
30. | 56.78 | 57,7 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
46. | 18.32 | 24,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 42. | 18.35 | 20,6 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
40. | 71.13 | 100,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| VRETIC Benjamin | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 11. | 13. | 3. | 12. | 30. | 42. | 46. | 40. |
| odstup % | 15,2 | 14,6 | 3,8 | 10,2 | 57,7 | 20,6 | 24,9 | 100,8 |
| % poražených soupeřů | 67,7 | 61,3 | 95,7 | 76,6 | 12,1 | 43,1 | 46,4 | 17,0 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 40.0 | 22.4 | 24.6 |
| medián | 40 | 13 | 13 |
| modus | 40 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 7 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 100,8 | 21,0 | 31,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,0 | 57,6 | 52,5 |
| počet jízd | 2 | 14 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 6 85,7% | 7 87,5% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 7 50,0% | 8 50,0% |