| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 68. | 17/ZS | 40.55 | 46,7 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
13. | 12.46 | 13,5 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
22. | 45.32 | 44,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
19. | 28.91 | 30,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
12. | 13.82 | 12,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
24. | 33.78 | 38,1 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
14. | 12/ZS | 21.40 | 20,5 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
16. | 29.06 | 30,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
7. | 19.89 | 21,7 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
33. | 73.98 | 77,9 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
40. | 126.38 | 123,4 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
42. | 88.54 | 125,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| BACÚR Jakub | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 68. | 22. | 13. | 12. | 19. | 24. | 14. | 7. | 16. | 33. | 40. | 42. |
| odstup % | 46,7 | 44,4 | 13,5 | 12,6 | 30,1 | 38,1 | 20,5 | 21,7 | 30,5 | 77,9 | 123,4 | 125,5 |
| % poražených soupeřů | 23,9 | 55,3 | 81,5 | 77,6 | 72,7 | 43,9 | 69,0 | 82,4 | 54,5 | 27,3 | 15,2 | 12,8 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 42.0 | 36.5 | 21.7 | 25.8 |
| medián | 42 | 33 | 16 | 19 |
| modus | 42 | 33 | 7 | 7 |
| počet závodů | 1 | 2 | 9 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 125,5 | 100,6 | 28,7 | 48,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 12,8 | 21,3 | 62,3 | 51,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 18 | 24 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 8 88,9% | 9 75,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 9 50,0% | 12 50,0% |