| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
14. | 14.12 | 16,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
15. | 16.12 | 19,9 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
28. | 55.67 | 67,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
10. | 7.77 | 8,9 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
12. | 13.14 | 13,3 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
48. | 18.82 | 25,6 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 70. | 130.78 | 146,5 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
46. | 137.73 | 195,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| PAJK Luka | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 15. | 14. | 28. | 10. | 12. | 70. | 48. | 46. |
| odstup % | 19,9 | 16,5 | 67,8 | 8,9 | 13,3 | 146,5 | 25,6 | 195,2 |
| % poražených soupeřů | 54,8 | 58,1 | 41,3 | 80,9 | 66,7 | 4,2 | 44,0 | 4,3 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 46.0 | 28.1 | 30.4 |
| medián | 46 | 15 | 15 |
| modus | 46 | 10 | 10 |
| počet závodů | 1 | 7 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 195,2 | 42,7 | 61,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 4,3 | 50,0 | 44,3 |
| počet jízd | 2 | 14 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 7 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 7 50,0% | 8 50,0% |