| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 37. | 19/DM | 24.48 | 26,0 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 28. | 14/DM | 16.55 | 19,1 | - |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 33. | 34.01 | 38,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
10. | 8.81 | 10,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
21. | 63.21 | 77,9 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
11. | 8.28 | 10,1 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
9. | 7.24 | 8,3 | - | ||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1M slalom -U14 |
27. | 80.31 | 84,5 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1M slalom -U14 |
6. | 10.49 | 10,2 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U14 |
47. | 137.74 | 195,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 10 |
| JANOVČÍK Šimon | sl 132 02.10.26 | sl 0 31.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 28. | 33. | 21. | 10. | 11. | 9. | 27. | 6. | 47. |
| odstup % | 19,1 | 38,4 | 77,9 | 10,3 | 10,1 | 8,3 | 84,5 | 10,2 | 195,2 |
| % poražených soupeřů | 69,3 | 37,3 | 35,5 | 71,0 | 78,3 | 83,0 | 40,9 | 89,1 | 2,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 47.0 | 16.5 | 18.7 | 21.3 |
| medián | 47 | 6 | 11 | 21 |
| modus | 47 | 6 | 9 | 6 |
| počet závodů | 1 | 2 | 6 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 195,2 | 47,4 | 27,3 | 50,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,1 | 65,0 | 62,4 | 56,3 |
| počet jízd | 2 | 4 | 12 | 18 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 1 50,0% | 5 83,3% | 7 77,8% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 25,0% | 8 66,7% | 10 55,6% |