| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1W slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1W slalom -U14 |
2. | 1.17 | 0,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
9. | 8.90 | 11,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
1. | 1/DS | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
- | |||||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
3. | 0.94 | 1,1 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
3. | 1.34 | 1,5 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U18 |
4. | 3.60 | 3,9 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom -O |
43. | 15.71 | 21,4 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 61. | 62.12 | 69,6 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
66. | 58.19 | 90,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 2 | 10 |
| PFEIFER Nino | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 1. | 2. |
| odstup % | 0,0 | 0,8 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 88,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 1.5 | 1.5 |
| medián | 1 | 1 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,4 | 0,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 94,5 | 94,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| PFEIFER Nino | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 9. | 1. | 3. | 3. | 4. | 61. | 43. | 66. |
| odstup % | 11,3 | 0,0 | 1,1 | 1,5 | 3,9 | 69,6 | 21,4 | 90,2 |
| % poražených soupeřů | 78,9 | 100,0 | 92,0 | 91,7 | 85,7 | 16,7 | 50,0 | 17,7 |
| pořadí | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 66.0 | 17.7 | 23.8 |
| medián | 66 | 4 | 4 |
| modus | 66 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 7 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 90,2 | 15,6 | 24,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 17,7 | 73,6 | 66,6 |
| počet jízd | 2 | 14 | 16 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 7 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 9 64,3% | 10 62,5% |