| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 32. | 8.77 | 10,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 46. | 9.65 | 10,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
43. | 5.53 | 15,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
20. | 2.29 | 5,7 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom | 42. | 8.72 | 10,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 19. | 5.47 | 6,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1M slalom S |
45. | 6.68 | 14,8 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
86. | 55.89 | 112,6 | - | ||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1M slalom -U18 |
11. | 52.07 | 75,3 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U18 |
7. | 3.74 | 5,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 10 |
| BRUCHER Alois | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 20. | 46. | 86. | 19. | 11. |
| odstup % | 5,7 | 10,5 | 112,6 | 6,0 | 75,3 |
| % poražených soupeřů | 76,3 | 43,0 | 14,1 | 81,6 | 23,1 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 52.5 | 33.0 | 36.4 |
| medián | 11 | 19 | 20 | 20 |
| modus | 11 | 19 | 20 | 11 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 75,3 | 59,3 | 8,1 | 42,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,1 | 47,9 | 59,7 | 47,6 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 3 75,0% | 2 50,0% | 6 60,0% |
| BRUCHER Alois | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 |
| pořadí | 43. | 32. | 45. | 42. | 7. |
| odstup % | 15,4 | 10,4 | 14,8 | 10,2 | 5,9 |
| % poražených soupeřů | 67,2 | 75,0 | 71,4 | 73,0 | 88,2 |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.0 | 43.5 | 37.5 | 33.8 |
| medián | 7 | 42 | 32 | 42 |
| modus | 7 | 42 | 32 | 7 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,9 | 12,5 | 12,9 | 11,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 88,2 | 72,2 | 71,1 | 75,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 100,0% | 1 25,0% | 6 60,0% |