TARE Eliza, 0

LATregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City WX1 slalom
cross
59.   43.6177,4-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
60.   65.0872,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
41.   16.4726,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
41.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat junior
42.   60.7664,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
53.   86.1198,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
34.   45.1145,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
35.   24.3551,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
35.   44.9681,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
44.   57.7362,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
45.   17.9831,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
45.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
46.   205.76182,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
51.   85.9187,2-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross
33.   40.2367,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy WX1 slalom
cross individual
33.   31.6954,5-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1W slalom
heat
36.   578.94591,5-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
heat
40.   114.62125,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104695|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104695|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5 4         9
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

TARE Elizasl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl ME
14.05.25
pořadí42.34.46.36.
odstup %64,345,4182,6591,5
% poražených soupeřů12,82,9------
pořadí20252026celkem
průměr38.742.039.5
medián364236
modus344234
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %273,264,3221,0
průměrné % poražených soupeřů1,012,83,9
počet jízd628
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
50,0%
1
50,0%
4
50,0%

Kategorie K1W

TARE Elizasl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl ME
14.05.25
pořadí60.53.44.51.40.
odstup %72,898,962,187,2125,0
% poražených soupeřů3,314,810,416,7---
pořadí20252026celkem
průměr45.056.549.6
medián445351
modus405340
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %91,485,989,2
průměrné % poražených soupeřů9,09,19,0
počet jízd6410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
50,0%
2
50,0%
5
50,0%

Kategorie WX1

TARE Elizasl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
pořadí59.41.41.35.35.45.45.33.33.
odstup %77,448,426,681,751,179,931,254,567,3
% poražených soupeřů3,327,327,35,65,613,713,711,111,1
pořadí20252026celkem
průměr37.747.040.8
medián354141
modus334133
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %60,950,857,6
průměrné % poražených soupeřů10,119,313,2
počet jízd12618
lepší 1. jízda6
100,0%
3
100,0%
9
100,0%
čistých jízd12
100,0%
6
100,0%
18
100,0%