| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
36. | 10.19 | 20,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
39. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
58. | 87.82 | 90,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
37. | 12.00 | 19,9 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
37. | 38.69 | 63,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
43. | 53.66 | 51,6 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
33. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
56. | 47.99 | 53,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
45. | 11.63 | 16,7 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
45. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
24. | 10.00 | 14,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
32. | 13.29 | 23,7 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
39. | 16.33 | 26,3 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
41. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
37. | 17.93 | 25,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
37. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross individual |
36. | 12.60 | 22,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | WX1 slalom cross |
36. | 35.26 | 54,5 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross individual |
37. | 14.27 | 21,4 | - | ||
| 26.06.2025 29.06.2025 |
86 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
37. | 28.12 | 39,1 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross individual |
38. | 21.06 | 36,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
38. | 36.04 | 56,4 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | WX1 slalom cross |
39. | 10.83 | 20,3 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross |
24. | 40.23 | 67,3 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | WX1 slalom cross individual |
31. | 17.53 | 30,2 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | C1W slalom heat |
- | |||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | WX1 slalom cross |
24. | - | ||||
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | WX1 slalom cross |
30. | - | |||
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | WX1 slalom cross |
31. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | WX1 slalom cross |
29. | - | ||||
| 30.05.2024 02.06.2024 |
ICF Světový pohár #1 | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
50. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| PITCHER FARRELL Cleo | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 |
| pořadí | 58. | 43. | 56. |
| odstup % | 90,3 | 51,6 | 53,7 |
| % poražených soupeřů | 3,4 | 20,8 | 9,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 52.3 | 52.3 |
| medián | 56 | 56 |
| modus | 43 | 43 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 65,2 | 65,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 11,3 | 11,3 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 4 66,7% |
| PITCHER FARRELL Cleo | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 20.07.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 28.08.25 | sl 0 28.08.25/2 | sl 86 26.06.25 | sl 86 26.06.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 12.06.25/2 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | SP4 sl 12.09.24 | SP3 sl 13.06.24 | SP2 sl 06.06.24 | SP1 sl 30.05.24 |
| pořadí | 39. | 36. | 37. | 37. | 33. | 45. | 45. | 24. | 32. | 41. | 39. | 37. | 37. | 36. | 36. | 37. | 37. | 38. | 38. | 39. | 31. | 24. | 24. | 30. | 31. | 29. | 50. |
| odstup % | 83,3 | 20,3 | 63,1 | 19,9 | 77,4 | 38,4 | 16,7 | 14,9 | 23,7 | 53,1 | 26,3 | 42,9 | 25,9 | 54,5 | 22,4 | 39,1 | 21,4 | 56,4 | 36,4 | 20,3 | 30,2 | 67,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 29,6 | 35,2 | 20,0 | 20,0 | 46,7 | 15,4 | 15,4 | 39,5 | 18,4 | 20,0 | 24,0 | 5,3 | 5,3 | 14,6 | 14,6 | 10,0 | 10,0 | 19,6 | 19,6 | 11,6 | 16,7 | 36,1 | --- | --- | --- | --- | --- |
| pořadí | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 32.8 | 36.2 | 36.4 | 35.6 |
| medián | 30 | 37 | 37 | 37 |
| modus | 24 | 37 | 37 | 37 |
| počet závodů | 5 | 13 | 9 | 27 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 38,2 | 39,7 | 31,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 16,0 | 26,7 | 16,6 |
| počet jízd | 10 | 26 | 18 | 54 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 13 100,0% | 9 100,0% | 27 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 26 100,0% | 18 100,0% | 54 100,0% |