ETTWILLER Gael Jacques Aloyse, 0

LUXregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
64.   9.4320,5-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
64.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
74.   35.8941,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
64.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
60.   50.2655,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
    -
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23 individual
31.   4.007,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross U-23
32.   45.0782,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
32.   8.4510,7-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
53.   8.5913,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
53.   29.1941,2-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
55.   19.1120,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23
44.   54.69120,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23 individual
44.   7.1216,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
47.   15.2519,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
83.   8.0215,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
83.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
51.   12.8215,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
45.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
45.   10.4119,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
61.   176.25220,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104697|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104697|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7           7
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

ETTWILLER Gael Jacques Aloysesl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
30.06.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl ME
14.05.25
pořadí74.60.32.55.47.51.61.
odstup %41,655,610,720,919,415,3220,2
% poražených soupeřů8,823,460,827,019,341,9---
pořadí20252026celkem
průměr53.055.354.3
medián515555
modus473232
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %85,032,254,8
průměrné % poražených soupeřů20,430,025,9
počet jízd6814
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
66,7%
4
50,0%
8
57,1%

Kategorie MX1

ETTWILLER Gael Jacques Aloysesl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
pořadí64.64.64.32.31.53.53.44.44.83.83.45.45.
odstup %101,820,566,782,17,541,213,2120,716,791,715,819,384,1
% poražených soupeřů18,216,010,059,260,525,725,72,32,31,21,213,713,7
pořadí20252026celkem
průměr57.351.654.2
medián455353
modus446464
počet závodů6713
průměrný odstup od vítěze %58,147,652,4
průměrné % poražených soupeřů5,730,819,2
počet jízd121426
lepší 1. jízda6
100,0%
7
100,0%
13
100,0%
čistých jízd12
100,0%
14
100,0%
26
100,0%