| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
49. | 6.89 | 10,6 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
49. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross individual |
50. | 15.84 | 24,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | MX1 slalom cross |
50. | 31.67 | 46,4 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
72. | 38.56 | 62,8 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | MX1 slalom cross |
48. | 45.69 | 84,1 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | MX1 slalom cross individual |
48. | 19.37 | 36,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 |
| MARIEN Martin | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl ME 14.05.25 | sl ME 14.05.25/2 |
| pořadí | 49. | 49. | 50. | 50. | 72. | 48. | 48. |
| odstup % | 41,2 | 10,6 | 46,4 | 24,6 | 62,8 | 36,0 | 84,1 |
| % poražených soupeřů | 31,4 | 31,4 | 9,3 | 9,3 | 12,3 | 7,8 | 7,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 53.6 | 49.0 | 52.3 |
| medián | 50 | 49 | 49 |
| modus | 48 | 49 | 48 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,8 | 25,9 | 43,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,3 | 31,4 | 15,6 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 2 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 4 100,0% | 14 100,0% |